درباره ما

حتما تا به حال پیش آمده که بخواهید محصولات یا خدمات خود را در فضای مجازی به دیگران معرفی کنید و از این راه مشتریان بیشتری را جذب نمایید. راه های مختلفی برای تبلیغات در اینترنت وجود دارد. بعضی از آنها هزینه های زیادی را به شما تحمیل می کند و برخی که رایگان هستند، امکاناتی را که شما برای معرفی موثر خود و کسب و کار خود نیاز دارید ندارند.

هلدینگ زرین کلید پاسخی قطعی به این نیاز شماست. هدف ما ایجاد بستری برای شما صاحبان مشاغل و کسب و کارها است تا با بهترین شکل و کمترین هزینه، تبلیغات خود را در اینترنت سامان دهید.

با توجه به نیازهای روزافزون به خرید و فروشهای اینترنتی و استفاده از دنیای مجازی جهت تبلیغ کالا و خدمات و گسترش شبکه های متعدد اینترنتی و اجتماعی می توان چشم انداز روشنی را از رونق کسب و کارهای اینترنتی در آینده نه چندان دور تصور نمود .

هلدینگ زرین کلید پس از کسب تجربیات طولانی در دنیای مجازی و کسب و کارهای اینترنتی در طی سالیان گذشته اقدام به راه اندازی بزرگترین سامانه جامع تخفیفات به منظور اطلاع از تخفیفات آنلاین وصرفه جویی در خرید با کدها یا کارت های تخفیف از بهترین فروشگاه ها،مراکز اداری ,تجاری,آرایش و زیبایی,پزشکی,تفریحی,رستوران,خودرو,آموزشی,کالا,لوازم خانگی,مد وپوشاک,مسافرتی و گردشگری و هنر و تئاتر نموده است.

در همین راستا مدیریت هلدینگ زرین کلید ، وب سایت جامع زرین تخفیف را پایه گذاری نموده و با یاری خداوند فعالیت خود را از ابتدای سال ۹۶ آغاز نمودند .

برای اینکه بتوانیم همواره در حال رشد و توسعه بوده و در عین حال در کنار شما، پاسخگوی نیازها و سوالات شما مشتریان گرامی باشیم، از فعالیت چندین تیم مختلف در هلدینگ زرین کلید بهره می بریم.